ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller

Michael Jackson Fan Club ™ 2023

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYATIN ZORLUKLARI

YazarMesaj
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/09/10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:02 pm

( HAYATIN ZORLUKLARI )HAYAT YAZAR SENARYOYU SEN OYNARSIN...SAHNEDE BAZEN ÇIKARSIN BAZEN GÜLERSİN HAYELLERE ALDANIR YALANLARA KANARSIN...ÖMÜR İŞTE YAŞARSIN SAHTE GÜLÜCÜKLERLE YAPMACIK SEVGİLERLE BİR DÜNYA KURARSIN KENDİNE... SEVGİ DİYE BİŞEY BULUP ONU DA HAYATINA KOYARSIN...AMA YALAN OLDUĞUNU GEÇTE OLSA ANLARSIN...YANARSIN YANDIĞINA... AĞLARSIN O GİDER SEN ARDINDAN BAKARSIN... NEFRET BÜYÜTÜR SEVGİYİ ATARSIN... VE İŞTE ARTIK YAŞAMAK DENİRSE ÖYLE YAŞARSIN YA DA ÖYLE YAŞANMAZ BÖYLE ÖLÜNÜR DERSİN...
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:10 pm

BİR KÖPEĞİM VARDI BENİ ÇOK SEVER SAYARDI... Bİ SEVDİĞİM VARDI KÖPEĞİM KADAR OLAMADI...!
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:13 pm

LOLİPOP ÇİKOLATAYA DEMİŞ Kİ: KAHRETSİN NE KADAR TATLIYIZ ! ÇİKOLATA CEVAP VERMİŞ: SEN BİZİ TATLI MI SANIYORSUN BİRDE BU MSJI OKUYANI GÖR Exclamation
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:19 pm

BİR SEVDADIR SENİ YAŞAMAK, BALDAN TATLIDIR ADINI ANMAK. ATEŞTEN YAKICIDIR HASRETİNE DAYANMAK BİR ÖMÜRDÜR SENİ KALBİMDE TAŞIMAK BİR SERVETTİR SANA AŞIK OLMAK VARLIĞINLA HAYATIMIN HER ANINI AŞKINLA KALBİMİN HER KÖŞESİNİ DOLDUR VE ÖYLE BÜYÜK BİR AŞKLA GELKİ BANA YAŞARKEN CENNETİM OL ATEŞİM SEN OL YANMASI BENDEN KADERİM SEN OL ÇEKMESİ BENDEN KURŞUNUM SEN OL SIKMASI BENDEN AZRAİLİM SEN OL ÖLMESİ BENDEN ...!
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:21 pm

BİN YIL ÖMRÜM OLSAYDI BİN YIL SENİ SEVERDİM BİN YIL BENİM OLSAN BİN YIL DAHA İSTERDİM
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:30 pm

BİR BULUT PARÇASI TIPKI BENİM GİBİ AYRILMIŞ YARİNDEN ÇİZMİŞ KENDİ ROTASINI GİDİYOR. GÖZLERDEN IRAK TEK BAŞINA YAVAŞ YAVAŞ UZAKLAŞIYOR SEVDİĞİNDEN SON BİR YILDIZ KALMIŞ GÖKYÜZÜNDE AYDINLIĞA İNATLA BEKLİYOR SÖNECEĞİNİ BİLE BİLE TEK BİR UMUT İLE BEKLİYOR. HAFİF BİR RÜZGAR ESİYOR USUL USUL NEREYE ESTİĞİNİ BİLMEDEN BELLİ Kİ O DA AYRILMIŞ SEVDİĞİNDEN DERTLİ DERTLİ ESİYOR. HAVA AYDINLANIYOR VE BULUT DAYANAMAYIP GÖZDEN KAYBOLUYOR. SON KALAN YILDIZ HALA BEKLİYOR SÖNECEĞİNİ BİLE BİLE TEK BİR UMUT İLE BEKLİYOR BENDE BEKLİYORUM GELMEYECEĞİNİ BİLE BİLE KOCAMAN BİR İNATLA BEKLİYORUM BELKİ BELKİ GELİRSİN DİYE...............
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:32 pm

BİR BALIK OLSAN DALAR ALIRDIM SENİ DENİZLERDEN... AKVARYUMA KOYUP BAŞINDAN HİÇ AYRILMADAN SENİ SEYREDERDİM PEKİ SEN DENİZLERDEN VAZGEÇER MİYDİN? Exclamation
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:35 pm

VARLIĞI HİÇ BİRŞEY KAZANDIRMAYAN İNSANLARIN YOKLUĞUDA BİŞEY KAYBETTİRMEZ ! GİDENİN ARKASINDAN BAKMAM DÖNÜŞÜ OLMAZ , GERİ DÖNENİ BEN KABUL ETMEM ŞEREFİ OLMAZ..... Question
̶t̶u̶g̶c̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶
̶B̶a̶n̶l̶ı̶ ̶Ü̶y̶e̶

HAYATIN ZORLUKLARI Empty
MesajKonu: Geri: HAYATIN ZORLUKLARI   HAYATIN ZORLUKLARI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:38 pm

SENİN ŞARKILARINA BAYILIYORUM BENİM İÇİN LÜTFEN İÇİNDE BEN AŞIK OLAMIYORUM KELİMESİ GEÇEN ŞARKINI EKRANLARA TAŞIRMISIN LÜTFEN SENİ ÇOK SEVİYORUM HİÇ BİŞEYİ KAFANA TAKMA HAYATIN ZORLUKLARI 610856

HAYATIN ZORLUKLARI
1 sayfadaki 1 sayfası