ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller

Michael Jackson Fan Club ™ 2023

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Serdar Ortaç'tan üzen açıklama

YazarMesaj
JaCkSonBaSaK
Serdar Ortaç'tan üzen açıklama FgsKrc
JaCkSonBaSaK

Burçlar Burçlar : Yengeç Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 306
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : Kayseri
Lakap Lakap : Jackson Hayranı

Serdar Ortaç'tan üzen açıklama Empty
MesajKonu: Serdar Ortaç'tan üzen açıklama   Serdar Ortaç'tan üzen açıklama EmptyC.tesi Ara. 30, 2023 8:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Son dönemde açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç TikTok üzerinden açtığı canlı yayınlarla da sık sık gündeme geliyor. Her açıklaması olay olan Serdar Ortaç sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamayla sevenlerini üzdü.

Son dönemde açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç TikTok üzerinden açtığı canlı yayınlarla da sık sık gündeme geliyor. Her açıklaması olay olan Serdar Ortaç sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamayla sevenlerini üzdü.

Önceki gün bir güzellik merkezine giden ve kişisel bakım yaptıran Serdar Ortaç pedikür pozuyla sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü şarkıcı şimdi de sağlık durumuyla ilgili açıklamasıyla hayranlarını üzdü.

Kendini çok ihmal ettiğini dile getiren Ortaç, "Depresyondan çıkamadım, arkadaşım davet edince geldim ve ilaç gibi geldi. Hep kadınlar yaptıracak diye bir şey yok, erkekler de kişisel bakımına dikkat etmeli.

Mesleğim gereği kimseye kötü görünmek istemem ama bakım yapmak benim için eziyet. Aslında hiç sevmem, hastalandıktan sonra da hepten saldım gitti" dedi.

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren 53 yaşındaki sanatçı, "Tek başıma ayakkabımı çıkarırken bile zorlanıyorum, bu hastalığın tedavisi yok. Üç atak geçirdim, dördüncü atak gelirse tehlikeli bir durum olur. Ayağımı kaybetme riskim var. Bakalım, inşallah bir şey olmaz" şeklinde konuştu.
Sahneye çıkınca her şeyi unuttuğunu belirten Ortaç, "Ne kadar bunalımda olsam da sahnede her şeyi unutuyorum. Bu sene çok çalıştım ve çok konser verdim" ifadelerini kullandı.

Muhabirlerin "Bunalımda olmanızın sebebi ne?" sorusuna ünlü isim, "Aşk ya da boşanmam değil, tek sebebi hastalığım. Babam ve kardeşimi kaybettim, pandemiden sonrası çok kötü geçti benim için.

Bana milyonlar versen umrumda değil, giysilerimi 300 kez giyerim ve hiç umurumda olmaz. Hastalık olunca çoğu şeyin önemi kalmıyor. Bisiklete binemiyorum artık. Düşünün! Canımı sıkıyor bu durum" cevabını verdi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://jacksonmichael.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Ortaç: "Artık Bekar Ve Dullara Şarkı Okuyacağım"
» Kate Middleton'ın tedavi gördüğü hastaneden açıklama geldi